Anteczek, wyjątkowe miejsce dla Twojego Maluszka – zapisy trwają cały rok!

Dążąc do perfekcji w opiece nad Dziećmi do lat 3 i pracy z nimi, podopiecznymi w naszym żłobku opiekuje się wykwalifikowana i doświadczona kadra pedagogiczna. Są to osoby, które posiadają wykształcenie w zakresie opieki nad dziećmi i pracy nad ich rozwojem.

Wiedz o tym, że w naszym żłobku, w grupie Maluszków (5 – 15 miesięcy) opiekunki zostały przeszkolone z ćwiczeń wspomagających rozwój ruchowy Dziecka. Na co dzień stosujemy masaż niemowlęcy metodą Shantala, który ma pozytywny wpływ na rozwój Dziecka, może pomóc Maluchowi m.in. w oddychaniu .

Jako nieliczny prywatny żłobek w Warszawie regularnie prowadzimy językowe zabawy z naszymi Podopiecznymi. Dziecko poznaje język angielski dokładnie tak samo jak język ojczysty, co dodatkowo wpływa pozytywnie na Jego rozwój intelektualny. Mózg ludzki najintensywniej rozwija się do 6 roku życia, dlatego oswajanie z językiem obcym w najmłodszych latach – (należy zacząć od żłobka), daje zaskakujące rezultaty w przedszkolu, szkole.

Masz pytania?

Zadzwoń tel. 602 266 309

ANTECZEK, jak każdy dobry żłobek, współpracuje również na stałe z psychologiem i logopedą. Chcemy aby Państwa Dzieci w przyszłości były lubiane i akceptowane przez otoczenie. Dokładamy wszelkich starań, żeby od najmłodszych lat umiały radzić sobie w trudnych sytuacjach, były tolerancyjne, koleżeńskie a przede wszystkim zadowolone z siebie i szczęśliwe … [więcej]

Jakże pożyteczne zajęcia dodatkowe …
Kulinarne zabawy w kuchni prowadzone w naszym żłobku korzystnie wpływają na rozwój osobowości Dziecka i są doskonałą formą spędzania czasu, przecież One tak chcą nas naśladować. Zajęcia tego typu łączą przyjemne z pożytecznym – w przyszłości będą śniadanka do łóżek dla swoich ukochanych :-). Dzieci mając na sobie czapkę kucharską i fartuszek czują się w ten sposób kimś ważnym i wyróżnionym. Można by rzec, Anteczek żłobek w Warszawie nie tylko uczy i bawi…, ale uczy i bawi pożytecznie … [więcej]

Opiekujemy się dziećmi w wieku od 5 miesięcy do 3,5 lat.

 Dobry żłobek w Warszawie czy Niania, a może Babcia – Ty decydujesz.

Dowiedz się więcej,

Zadzwoń tel. 602 266 309